KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914322

nr 1391 4322

Urban Engström

(f. 1955), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 5/20, daterad -77. Bladets mått: 78x54, yttermått inklusive ram: 86x63 cm

Urban Engström, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:50

Urban Engström

Läs mer om Urban Engström