KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914322
nr 1391 4322
Urban Engström
(f. 1955), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/20, daterad -77. Bladets mått: 78x54, yttermått inklusive ram: 86x63 cm
Urban Engström, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:50
300 kr